Kariéra

Ponuka zamestnania

Ponúkame prácu :

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - pracovisko v Bratislave

Náplň práce
- vyhľadávanie potenciálnych obchodných partnerov na Slovensku aj v zahraničí pre odbyt ultrazvukových strojov
- vypracovanie cenových ponúk, príprava zmluvných podkladov, negociácie
- komunikácia s obchodnými partnermi v anglickom jazyku
- tlmočenie počas inštalácie resp. servisu ultrazvukových strojov u obchodných partnerov
- prieskum trhu s ultrazvukovými zariadeniami a monitoring konkurencie.
- administratívne práce súvisiace s výkonom práce

Požiadavky na zamestnanca
- technické vzdelanie stredoškolské s maturitou, vysokoškolské
- WORD, EXCEL
- Aktívna znalosť anglického jazyka, technická terminológia
- vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- technicky orientovaná osobnosť
- zodpovednosť, samostatnosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- flexibilita, ochota cestovať

kontakt :

Ing. Ivan Dzurek

mail : dzurek@spowerba.sk

mobil : 0905 456 895

ELEKTRONIK - pracovisko v Ostrom Grúni (okres Žarnovica)

Požiadavky :

- vzdelanie minimálne stredné odborné

- záujem o elektroniku

- analyzovanie a riešenie problémov

- praktické myslenie

- precíznosť

- vhodné aj pre absolventa

Náplň práce :

- meranie a oživovanie elektronických zariadení (prax výhodou)

Pracovné podmienky :

- jednosmenný pracovný režim

- slovenská spoločnosť s 20 ročným pôsobením na trhu, ktorá stavia na realizácii vlastných výrobkov

Kontakt :

Ing. Peter Mogyorósi

mail : peter.mogyorosi@spowerog.sk

tel : 045 681 4415

STROJÁR - KONŠTRUKTÉR - pracovisko v Ostrom Grúni (okres Žarnovica)

Požadované znalosti :

- chuť tvoriť a konštruovať nové mechanické zostavy a upravovať súčasné podľa požiadaviek

- ovládanie CAD programu / chuť sa ho naučiť

- mať chuť zostavy nielen konštruovať, ale byť aj pri ich výrobe, skúškach, odovzdaní zákazníkovi

- anglický jazyk

Práce budú na zamerané na :

- prispôsobenie súčasných ultrazvukových zariadení (hlavne UZ čističiek, UZ zváračiek, ...) požiadavke klienta z hľadiska mechaniky. Ide o menšie/väčšie zmeny hlavne rozmerov, rozmiestnenia ventilov, pridania čerpadiel,  a podobne.

- konštrukcia úplne nových UZ zariadení z hľadiska mechaniky

kontakt :

Ing. František Maslen

mail : maslen@spowerog.sk

mobil : 0905 266 004

Zvětšit mapu
Meno a priezvisko:
Správa *:
Ak chcete dokázať, že ste človek, prosím vyriešte  + *